Siber Güvenlik Haftası

-A +A

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi koordinasyonunda Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi tarafından; Türkiye’de Siber Güvenlik konusunda farkındalık yaratmak, Yerli ve Millî Ekosistemi geliştirmek amacıyla düzenlenen, BİLGEM'in de katılımcısı olduğu ''Siber Güvenlik Haftası'' 30 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında ATO Congresium'da gerçekleştirildi.

Siber Güvenlik Enstitümüzün standındaki ürün ve hizmetler, hem katılımcılar hem de yetkililer tarafından ilgiyle karşılandı. Küresel düzeyde alanında uzman çok sayıda konuşmacıyı ağırlayan etkinlik kapsamında, Türkiye’de Yerli ve Millî Siber Güvenlik adına faaliyet gösteren üye firmalar da bir araya geldi.

Etkinlik, başta kamu ve özel sektörün yöneticileri olmak üzere yurt içi ve yurt dışından davet edilen akademisyenler ve küresel ölçekli firma temsilcilerinin de katıldığı konuşmalar, paneller, özel oturumlar ve siber güvenlik alanında kariyer hedefleyenler için gerçekleştirilen kariyer günü ile dolu dolu geçti.

09.12.2022